Doktor Uzman / Sağlık Kenti Aradığınız en iyi doktoru hızlıca bulun, size en yakın uzmanları keşfedin.

Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı

Samsun Psikiyatri Dr. Yeliz B. Küçüksubaşı Muayenehanesi

2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdim. Psikiyatri uzmanlık eğitimimi İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamladım.

Samsun Vezirköprü Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra 2016 yılında Samsun VM Medical Park Hastanesinde çalışmaya başladım.

Panik Bozukluk Panik Atak
Anksiyete Bozukluğu Huzursuzluk Hissi
Yetişkin Terapisi Yetişkinlerle Yapılan Terapi
Cinsel Terapi Cinsel Sorunlar

2020 Mart ayında çalıştığım kurumdan ayrılıp, asistanlığımın ilk gününden itibaren hayalini kurduğum muayenehanemde çalışmaya başladım.

Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı'ya soru sormak, ücretsiz randevu almak veya daha fazla bilgi sahibi olmak için doktoruzman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Psikiyatri Dr. Yeliz B. Küçüksubaşı Muayenehanesi

Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı Hakkında Sık Sorulanlar

Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı hakkında merak edilenler. Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı kimdir, muayene ücretleri ne kadar, hangi hastanede çalışıyor, ve tedavi seçenekleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulun.

2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir. Psikiyatri uzmanlık eğitimini İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tamamlamıştır. Samsun Vezirköprü Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 2016 yılında Samsun VM Medical Park Hastanesinde çalışmaya başlamıştır.

Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı muayene ve tedavi ücretleri hastalık durumuna ve tedavi seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz randevu almak ve tedavi seçeneklerini görmek için doktoruzman.com adresinde bulunan profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı, 2020 Mart ayında çalıştığı kurumdan ayrılıp, asistanlığının ilk gününden itibaren hayalini kurduğu kendi muayenehanesinde çalışmaya başlamıştır.

Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı; Baş Ağrıları, Panik Bozukluğu Şiddet Ölçeği, Evlilik Terapisi, Kaygı, Bozuklukları Tedavisi, Alkol Bağımlılığı, Psikiyatrik Bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Dürtü Kontrol Bozukluğu, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Psikotik Bozukluklar, Panik Bozukluğu, Distimik Bozukluk (Kronik Depresyon), Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu, Motivasyon Eksikliği, Özgül Fobi, Öfke Kontrol Bozukluğu, Sınav Kaygısı, Travma, Depresyon, Şizofreni, Aile İçi İletişim Sorunları, Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar, İlişki Problemleri, Bipolar Bozukluk, Bayılma gibi hastalıklarda Panik Bozukluk, Anksiyete Bozukluğu, Yetişkin Terapisi, Evlilik Terapisi, Çift Terapisi, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Tedavisi, Depresyon, Anksiyete Stres Ölçeği, Cinsel Terapi, Aile Terapisi, Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi, Psikoterapi gibi tedavileri uygulamaktadır.
Uzm. Dr. Yeliz Banu Küçüksubaşı Yorumları
5,00
Genel Skor
5 Yorum
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Yapılan Yorumlar
5,00
Yetişkin Terapisi
03 Ekim 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Yeliz hanım öncelikle göstermiş olduğunuz güleryüzden ve doğru tedavi yaklaşımınızdan dolayı teşekkürü borç bilirim. Birkaç ay önce yaşadığım buhrandan dolayı size tedavi için başvurmakla ne kadar doğru bir karar aldığımı bu gün bir defa daha anladım. Yaşadığım süreçte özellikle çevremin size gelmem konusunda yaptığı telkinlerin karşılığı bu günlerde ortaya çıkıyor. O dönemde sanki ben bende değildim. Bana uyguladığınız tedavi protokolü sayesinde hayata döndüm . Teşekkürler.
5,00
Anksiyete Bozukluğu Tedavisi
03 Ekim 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Yaklaşık 6 aydır kendisinin hastasıyım. Mükemmel bir doktor çok anlayışlı bir insan. Sizi çok detaylı dinleyip tanınızı koyuyor ve tedavi süresince hep takipte oluyor. 35 yaşıma kadar tanı alamadığım genelleşmiş anksiyete ve dehab tanımı koyup beni hayata döndüren Güler yüzlü biricik doktorum. Asla hastaya üstten bir tavırla akıl verir bir edayla davranmıyor. Muaynehane fiziksel şartları çok iyi. Konusunda uzman ve medikal bilgisi çok iyi. Ben kendim de bir doktor olarak tüm hastalara tavsiye ediyorum.
5,00
Genel Psikiyatri
03 Ekim 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Yaklaşık 2 yıl önce çok kötü anımda tesadüfen ( ve iyi ki) Yeliz Hanıma gittim ve gerçekten harika biri, insana arkadaşça yaklaşabilen güler yüzü ile size dokunan doktor hanım. Tedavimde beni benden önce anlayıp benimde anlamamı sağladı ve gerçekten gerek tedavi yöntemi olsun gerek açıklamaları olsun insanı rahatlatan,harika yaklaşımı ile aklımda soru işareti bile bırakmadan sağlam adımlarla yol gösteriyor.
5,00
Genel Psikiyatri
03 Ekim 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
2 sene önce tanıştım psikolojik sorunlarım yüzünden öneri üzerine gittim. Hayatınızda görebileceğiniz en iyi doktor hasta doktor değil abla kardeş gibi yaklaşıyor size.
5,00
Panik Bozukluğu Tedavisi
03 Ekim 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Kendisini 5 yıldır tanıyorum,iyiki tanımışım.Herseyden önce çok iyi bir insan.Sevecen sıcak kanlı bi o kadar da tatlı,iyi ki varsın canım Hocam.Kendime inanmayi ve atak anında mücadele etmeyi öğrendim.En zor zamanimda bile beni yalnız bırakmadınız,mesafeler engel olmadı.Cok mutluyum sizi tanıyor olmaktan.Sevgi.