Doktor Uzman / Sağlık Kenti Aradığınız en iyi doktoru hızlıca bulun, size en yakın uzmanları keşfedin.

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah

Samsun Kulak Burun Boğaz, Burun Estetiği Uzmanı

1979 yılında doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını almıştır.

İhtasısını ise Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı olmuştur.

Rinoplasti Burun Estetiği
Mezoterapi Yüz Gençleştirme
İşitme Kaybı İşitme Bozuklukları
Vertigo Bulantı ve Denge Kaybı

Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah, Samsun Atakum da bulunan Yss Clinic muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah'a soru sormak, ücretsiz randevu almak veya daha fazla bilgi sahibi olmak için doktoruzman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kusursuz Doğallık İçin - YSS Clinic

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah Videoları

Burun estetiği (rinoplasti), dolgu uygulamaları, vertigo, işitme kaybı, mezoterapi gibi tedavileri Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah ile keşfedin. Mutlu hastalarımızın değişimlerine tanık olun.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Hakkında Sık Sorulanlar

Yavuz Sultan Selim Cerrah hakkında merak edilenler. Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah kimdir, muayene ücretleri ne kadar, hangi hastanede çalışıyor, ve tedavi seçenekleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulun.

1979 yılında doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını almıştır. İhtasısını ise Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah muayene ve tedavi ücretleri hastalık durumuna ve tedavi seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz randevu almak ve tedavi seçeneklerini görmek için doktoruzman.com adresinde bulunan profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah, Samsun Atakumda’da bulunan Muayenesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim CerrahÜst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE), Geniz Akıntısı, Akut Sinüzit, Kulak Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak, Uyku Ve Horlama, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Alerji, Horlama Ve Uyku Apnesi, Yutma Bozuklukları gibi hastalıklarla ilgilenmekte olup Sinüs cerrahisi Bademcik ameliyatı, Otoskleroz cerrahisi, Horlama cerrahisi, Orta kulak ameliyatı tedavilerini sıkça uygulamaktadır.
Yavuz Sultan Selim Cerrah Yorumları
5,00
Genel Skor
3 Yorum
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek
Yapılan Yorumlar
5,00
Yusuf Çakıroğlu
30 Eylül 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek

Samsunun en iyi burun estetiği yapan doktoru. ilgi alaka hasta yaklaşımı çok güzel.

5,00
Nurcan Ateş
30 Eylül 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek

Ben 8 ay once kulagimdan ameliyat oldum ve bircok doktorla görüştüm hic birine cesaret edip güvenemedim bana acil ameliyat dediler gec kaldığımı söylediler kalici felc olursun dediler.ama yavuz hoca bana cok moral oldu cesaret verdi ve oldum cok ta memnunum cok şükür yakınlarım dan da yavuz hocaya muayene oldular ameliyat oldular ve onlarda cok memnunlar hepimizi de iyilestirdi sifa oldu hic bi zaman da parasi icin isini yapanlardan olmadi olmazda samsun da tavsiye edebileceğim en iyi doktor Allah ondan razi olsun cok teşekkür ederim yavuz sultan selim hocama

5,00
Emel Başar
30 Eylül 2021
Tedavi Öncesi İlgi
Tanı ve Tedavi Aşamaları
Tedavi Sonrası Destek

Doktor bey, sağolsun annemin tedavisini yaptı, 95 yaşındaki annemle yakindan ilgilendi ve tatlı diliyle ona yaklaşımı çok güzeldi. İyi ki varsınız hocam, her şey için teşekkürler