Doktor Uzman / Sağlık Kenti Aradığınız en iyi doktoru hızlıca bulun, size en yakın uzmanları keşfedin.

Diyetisyen Sedanur Altıparmak

Samsun Diyetisyen Sedanur Altıparmak

Merhabalar Ben Diyetisyen Sedanur Altıparmak. Sizin Ailenizin Diyetisyeni. Beslenme ve Diyetetik bölümünden diyetisyen unvanı ile mezun oldum. Her zaman bu meslek benim hayalimdi o yüzden her zaman çeşitli eğitimlere ve kongrelere katıldım.

Sağlıklı Beslenme Zinde Kalın
Kilo Problemi Zayıflama Diyeti
Obezite Sağlıklı Kilo Verin
Vejetaryen Beslenme Uygun Diyet Listesi

Stajımı; Samsun Araştırma Devlet Hastanesi, Artvin Devlet Hastanesi, Hopa Devlet Hastanesi, Borçka Devlet Hastanesi, Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde poliklinik, yetişkin, çocuk , kliniğinde ve kurum olmak üzere bir çok bölümde tamamladım.

Diyetisyen Sedanur Altıparmak'a soru sormak, ücretsiz randevu almak veya daha fazla bilgi sahibi olmak için doktoruzman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Diyetisyen Sedanur Altıparmak

Sağlıklı Beslenme Uzmanı Sedanur Altıparmak

Diyetisyen Sedanur Altıparmak Hakkında Sık Sorulanlar

Diyetisyen Sedanur Altıparmak hakkında merak edilenler. Diyetisyen Sedanur Altıparmak kimdir, muayene ücretleri ne kadar, hangi hastanede çalışıyor, ve tedavi seçenekleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulun.

Beslenme ve Diyetetik bölümünden diyetisyen unvanı ile mezun oldum. Her zaman bu meslek benim hayalimdi o yüzden her zaman çeşitli eğitimlere ve kongrelere katıldım. Stajımı; Samsun Araştırma Devlet Hastanesi, Artvin Devlet Hastanesi, Hopa Devlet Hastanesi, Borçka Devlet Hastanesi, Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde poliklinik, yetişkin, çocuk , kliniğinde ve kurum olmak üzere bir çok bölümde tamamladım.

Diyetisyen Sedanur Altıparmak muayene ve tedavi ücretleri hastalık durumuna ve tedavi seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz randevu almak ve tedavi seçeneklerini görmek için doktoruzman.com adresinde bulunan profilini ziyaret edebilirsiniz.

Diyetisyen Sedanur Altıparmak, Samsun İlkadım’da bulunan Muayenesinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Diyetisyen Sedanur Altıparmak Vejetaryen Beslenme, Tüp Mide Ameliyatı Sonrası Beslenme, Sağlıklı Beslenme, Onkolojik Diyetisyenlik, Obezite, Migrende Beslenme, Menopozda Beslenme, Kişiye Özel Beslenme Programları, Kilo Alma Diyetleri, Ketojenik Diyet hizmetlerini vermektedir.
Diyetisyen Sedanur Altıparmak Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.