Doktor Uzman / Sağlık Kenti Aradığınız en iyi doktoru hızlıca bulun, size en yakın uzmanları keşfedin.

Uzm. Dr. Kürşat Gül

Samsun Kulak Burun Boğaz, Burun Estetiği Uzmanı

1979 yılında doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını almıştır.

İhtasısını ise Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı olmuştur.

Rinoplasti Burun Estetiği
Mezoterapi Yüz Gençleştirme
İşitme Kaybı İşitme Bozuklukları
Vertigo Bulantı ve Denge Kaybı

Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah, Samsun Atakum da bulunan Yss Clinic muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah'a soru sormak, ücretsiz randevu almak veya daha fazla bilgi sahibi olmak için doktoruzman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Kürşat Gül - Ozonterapist, Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah Videoları

Burun estetiği (rinoplasti), dolgu uygulamaları, vertigo, işitme kaybı, mezoterapi gibi tedavileri Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah ile keşfedin. Mutlu hastalarımızın değişimlerine tanık olun.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Uzm. Dr. Kürşat Gül Hakkında Sık Sorulanlar

Uzm. Dr. Kürşat Gül hakkında merak edilenler. Uzm. Dr. Kürşat Gül kimdir, muayene ücretleri ne kadar, hangi hastanede çalışıyor, ve tedavi seçenekleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulun.

1979 yılında doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını almıştır. İhtasısını ise Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Kürşat Gül muayene ve tedavi ücretleri hastalık durumuna ve tedavi seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretsiz randevu almak ve tedavi seçeneklerini görmek için doktoruzman.com adresinde bulunan profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kürşat Gül, İstanbul / Şişli'de bulunan Muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Yavuz Sultan Selim CerrahÜst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE), Geniz Akıntısı, Akut Sinüzit, Kulak Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak, Uyku Ve Horlama, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Alerji, Horlama Ve Uyku Apnesi, Yutma Bozuklukları gibi hastalıklarla ilgilenmekte olup Sinüs cerrahisi Bademcik ameliyatı, Otoskleroz cerrahisi, Horlama cerrahisi, Orta kulak ameliyatı tedavilerini sıkça uygulamaktadır.
Uzm. Dr. Kürşat Gül Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.